MediaCraft Logo

FASCYNUJĄCE POKAZY AUDIOWIZUALNE

Spektakularne Projekcje VIDEOMAPPINGU 3D, Sprzęt najnowszej generacji, Pełna Obsługa

O NAS

OPOWIEMY TWOJĄ HISTORIĘ Z ROZMACHEM

Animując wielkie fasady budynków w technologii 3D VIDEO MAPPINGU

zobacz 3d mapping

NAWIĄŻ NOWY DIALOG ZE SWOJĄ PUBLICZNOŚCIĄ

Za pomocą PROJEKCJI INTERAKTYWNYCH komunikuj się z odbiorcą na całkowicie nowym poziomie!

NASZE REALIZACJE

PROJEKTOWANIE APLIKACJI INTERAKTYWNYCH

Bazując na naszej ekspertyzie w programowaniu, technologii i designie pomożemy Ci wykonać nową inwestycję

PROJEKTY
Firma produkcji audiowizualnej

MediaCraft

Witaj! Chcesz zrealizować projekt, którego nikt wcześniej nie zrobił? My jesteśmy tu po to żeby Ci w tym pomóc.

Jesteśmy firmą produkującą nagradzane na świecie VIDEO MAPPINGI 3D, sale i wystawy INTERAKTYWNE oraz GRY I PROJEKCJE IMMERSYWNE w najbardziej solidnym i nowoczesnym wydaniu.
Podejmujemy się realizacji site-specific, jesteśmy autorami własnych systemów projekcyjnych oraz oprogramowania do realizacji audiowizualnej napisanego specjalnie pod Państwa potrzeby.
Nasze pokazy gromadzą tysiące ludzi, są nośnym elementem strategii promocyjnej oraz zwracają na siebie uwagę każdorazowo wywołując efekt WOW!

OFERTA
Mapping Research i Kreacja

Research i Kreacja

Videomapping Design i Produkcja

Design i Produkcja

3D Video Mapping

3D Video Mapping

Projekcje Interaktywne

Projekcje Interaktywne

Gry dla Dzieci

Gry dla Dzieci

Projekcje Interaktywne

Projekcje Interaktywne

Instalacje Edukacyjne

Instalacje Edukacyjne

Wizualizacje Koncertowe

Wizualizacje Koncertowe

Wizualizacje Koncertowe

Wizualizacje Koncertowe

Produkcja 3D Video Mapping Cena

Produkcja Video

3D Video Mapping Cena

Produkcja Animacji

3D Video Mapping Cena

Motion Graphics

3D Video Mapping Cena

3D Video Mapping

3D Mapping Video Cena

3D Video Mapping

3D Mapping Video Cena

Produkcja Kompleksowa Pokazu

3D Mapping Video Cena

Mapping Interaktywny

3D Mapping Video Cena

Drogowskaz Podłogowy

3D Mapping Video Cena

Wnętrza Interaktywne

Videomapping

Wnętrza Interaktywne

Videomapping 3D

Obiekty Mechaniczne

Videomapping

Projekcja Wokólna 360

Videomapping 3D

Mapping Video z Choreografią

Videomapping 3D

Projekcje Kopułowe 360'

Twoja impreza to ważne zobowiązanie. My się z niego wywiążemy.

OFERTA

MediaCraft to doświadczony partner w kompleksowej produkcji pokazów 3D Video Mappingu, projektów audiowizualnych i interaktywnych, materiałów i animacji video, aplikacji AR, VR, Google Cardboard VR 360 oraz projekcji wokólnych 360 stopni typu immersive. Koncerty, konferencje, festiwale, plenerowe imprezy masowe i eventy rozbudzą się do życia dzięki naszej pracy. Być konkurencyjnym na dzisiejszym rynku oznacza inwestować w najnowsze technologie i trendy - ale samo to nie zapewni tego co dodatkowo wnosimy my: czyli zorientowania rezultatu projektu na odbiorcę aby był dla niego prosty w odbiorze i intuicyjnie bliski. Osiągamy to poprzez pracę naszych profesjonalistów i pasjonatów ale też poprzez osobiste i kreatywne podejście do tworzenia projektu razem z klientem. Nasz zespół łączy różne elementy skomplikowanej i nowoczesnej technologii aby dostarczyć niezapomniane rezultaty mieszcząc się w budżecie i na czas. Mając własny zespół produkcyjny i nie korzystając z pośredników możemy zagwarantować konkurencyjne warunki cenowe.

3D VIDEO MAPPING

Projekcja na budynku na dużą skalę. Nasza specjalizacja to również prekursorskie mappingi interaktywne - sterowane przez widzów. Mappingi 3D to spektakularne wydarzenia łączące wiele dziedzin sztuki i projektowania (animacja, muzyka, architektura) oraz gromadzące wielotysięczną grupę odbiorców.

GRY I APLIKACJE AR, VR

Produkujemy filmy, aplikacje interaktywne oraz gry interaktywne pozwalające na oglądanie środowiska Virtual Reality w pełnym 360 za pomocą urządzeń mobilnych oraz w technologii AR Augmented Reality przenoszącej świat wirtualny do obrazu obserwowanego na żywo w urządzeniu mobilnym, komórce z systemem Android lub iPhone iOS.

PANORAMICZNE PROJEKCJE WOKÓLNE - 360 STOPNI

Specjalizujemy się w realizacji projekcji wokólnych, o szerokości nawet kilkuset metrów, z użyciem kilkunastu urządzeń projekcyjnych połączonych w jednen spójny, panoramiczny obraz o wysokiej rozdzielczości i bardzo dużej jasności. Obraz może być zaaranżowany w perspektywie 360 stopni - czyli tworzyć środowisko immersywne podobne do Virtual Reality w otwartej przestrzeni publicznej.

PROJEKCJE INTERAKTYWNE

To nowatorska forma zaangażowania publiczności każdego pokolenia. Tworzymy autorskie instalacje dla dzieci i dorosłych - edukacyjne, artystyczne oraz cyfrowe gry interaktywne w przestrzeni publicznej. Instalacje i obiekty interaktywne mają cudowną cechę integrowania publiczości i inspirowania ich do wzajemnego kontaktu oraz spontanicznych reakcji.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ INTERAKTYWNYCH

Tworzymy architektoniczne projekty koncepcyjne i wykonawcze przygotowywane przez projektantów i instalatorów z uprawnieniami zawierające instalacje interaktywne, interaktywne obiekty mechaniczne oraz pionierskie przestrzenie multimedialne. Dla biur, miejsc publicznych, użytkowych, rozrywkowych i innych.

PROJEKCJE KOPUŁOWE (DOME)

Tworzymy środowiska typu IMMERSIVE - projekcje typu BOX (panorama w pomieszczeniu kwadratowym we wszystkich 4 kierunkach + góra i dół) oraz projekcje kopułowe typu HALFDOME LUB DOME. Opierając się na autorskim systemie dystrybucji video możemy zapewnić zapierający dech w piersiach efekt otoczenia obrazem z każdej strony - niczym VIRTUAL REALITY w świecie realnym.

nasze realizacje są w aktualnej ofercie

REALIZACJE

Każda z naszych realizacji przygotowana była pod indywidualne potrzeby klienta. Każdą następną wymyślimy i stworzymy od zera pod Twoje unikalne potrzeby i wymagania. Nasze projekty mają swoją historię, inspirują, motywują, prowokują. Przekształcaliśmy nasze spontaniczne pomysły w wydarzenia dla tysięcy osób i zatrzymaliśmy ruch na Rynku w Kutnie naszą projekcją Mappingu 3D. Do naszej instalacji interaktywnej w Łodzi ustawiała się półgodzinna kolejka. Niezależnie od tego czy masz uformowaną koncepcję na projekt, czy tylko problem wymagający kreatywnego rozwiązania - cieszy nas fakt że każda realizacja jest inna. Podejmujemy wyzwania, Współpracujemy. Szukamy i znajdujemy rozwiązania dla problemów.

metoda pracy

Research i Kreacja

Analizujemy Twój projekt sprawdzamy czy rozumiemy go w ten sam sposób. Wszystko jasne? Zatem ruszamy do realizacji, kreujemy pomysły i przystępujemy do ich rozwinięcia oraz przedstawiamy do wstępnej akceptacji.

Design i Produkcja

Nasz zespół utalentowanych designerów, programistów, animatorów tworzy materiały graficzne, animacyjne i programy specyficzne dla Twojej branży. Następnie producenci łączą wszystkie elementy razem. Tworzony przez nas projekt jest oryginalny i unikalny.

Testowanie

Każdy projekt wielokrotnie testujemy w różnych wariantach i konfiguracjach użytkowania, zanim prześlemy gotową realizację lub zanim zaprezentujemy go na scenie.

Nie komplikujemy współpracy

ŁATWOŚĆ KOOPERACJI

Przejrzystość

Kluczem do każdego udanego projektu jest komunikacja. Tak samo jak Ty chcemy żeby nasz wspólny projekt był sukcesem. Dlatego dążymy do szybkiej, jasnej i szczerej komunikacji podczas całego procesu. Prezentujemy pełną otwartość pozbawioną niejasności.

Elastyczny Budżet

Jeżeli masz duży budżet możesz spodziewać się niewielu ograniczeń w produkcji scenicznej i video. Jednocześnie możesz nadal spodziewać się doskonałych rezultatów w oparciu o bogactwo pomysłów gdy trzeba zacisnąć pasa. Współpracujemy z klientami po to żeby dostarczyć jak największą wartość pracy - niezależnie od budżetu.

Podejście Agencyjne

Wyróżnia nas innowacja i kreatywność, ale staramy się to zbalansować z wyzwaniami stojącymi przed sprzedawcami i brand managerami. Dystansujemy się do swojej pracy w zrozumieniu potrzeb rządzących sprzedażą produktów klienta, dzięki czemu możemy dostarczyć kontent zaspokajający jego realne potrzeby.

Nasi klienci

Nasza firma cieszy się współpracą z najlepszymi klientami jakich można sobie życzyć, między innymi:

Deutsche Bank
Filharmonia Narodowa
Jazz Jamboree
TVN
Katowice Miasto Ogrodow
TVP Telewizja Polska
Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Fundacja Urbaniak.com
MM Communications
DSH
Urzad Miasta Kielce
Urzad Miasta Gorlice
Pytania? Komentarze? Kawa?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chcesz zainspirować swoich odbiorców nowym pomysłem? Zapraszamy do kontaktu!

Adres

MediaCraft

ul. Erazma Ciołka 16
00-424 Warszawa

Telefon

Dariusz Makaruk
Producent Generalny
+48 604699451
[email protected]

Telefon

Anna Pupin
Producent Wykonawczy
+48 609628289
[email protected]

URL

https://www.mediacraft.pl