MEDIACRAFT.PL

LOADING...

MISTRZOWSKA | PRODUKCJA 3D | VIDEOMAPPING

O NAS


Jesteśmy wielokrotnie nagradzanym zespołem produkującym pokazy videomappingu, wielkoformatowe ekrany LEDowe oraz animacje i kontent 3D dla branży gier komputerowych i filmu. Jesteśmy laureatem pierwszego miejsca w konkursie Bi-City Biennalle of Urbanism and Architecture in Shenzhen/Hong Kong za największy na świecie pokaz videomappingu emitowany równocześnie na 40 drrapaczach chmur. Nasze projekty i pokazy organizowane są na całym świecie ze szczególnym naciskiem na obszar Europy, Francji, Japonii, Hong Kongu i Chin.

awards


digital collage

NASZE PRODUKTY

Perspektywiczne i innowacyjne firmy stawiają na MediaCraft jako producenta jedynych w swoim rodzaju rozwiązań wizualnych, ktore plasują ich przed konkurencją oraz wyróżniają się dzięki spektakularnemu efektowi WOW! Każdego roku wprowadzamy nowe modele i dostarczamy nowatorskie, solidne i bezpieczne produkty na czas.


NOWATORSKIE EKRANY LED

Z każdym z naszych ekranów otrzymujesz:

 • - Montaż, transport, podłączenie, doradztwo i szkolenie na miejscu
 • - Przyłącza, okablowanie, system emisji obrazu
 • - Darmowe animacje demo i grafikę przedstawiające pełen potencjał ekranu

ANIMACJE 3D I MODELE 3D DLA BRANŻY GIER I FILMU

Produkujemy na zamówienie ANIMACJE 3D oraz MODELE 3D (CHARACTERS, PROPS, ENVIRONMENTS) włączając w to:

 • - PEŁNĄ KONTROLĘ KOMPATYBILNOŚCI z popularnymi Game Engines
 • - Humanoid RIGGING oraz Props Rigging z pełną kontrolą kompatybilności
 • - Original 3D BODY MECHANICS keyframe animation
 • - Face Rigging na zamówienie (tylko MAYA)
 • - Odręcznie rysowane STORYBOARDY dostarczane jako wyrenderowany film poklatkowy dla lepszego odwzorowania tempa i akcji docelowej animacji
 • - WERSJE EMISYJNE fotorealistycznych ANIMACJI 3D do emisji w Kinie / Telewizji / Youtube / Social Mediach oraz projekcjach publicznych
 • - programowanie EFEKTÓW SPECJALNYCH VFX w natywnych środowiskach programowania oraz rendering/compositing do emisji w filmie

POKAZY VIDEOMAPPINGU

Produkujemy oryginalne POKAZY VIDEOMAPPINGU 3D uznawane NA CAŁYM ŚWIECIE za najwyższej jakości nowoczesne i spektakularne projekcje zawierające:

 • - WIDOWISKOWE WIZUALIZACJE 3D dopasowane idealnie do architektury budynku
 • - DRAMATYCZNE scenariusze z ZASKAKUJĄCĄ i szybką akcją
 • - Specjalnie zakomponowana ścieżka dźwiękowa z uderzającymi efektami dźwiękowymi
 • - WIELKOFORMATOWY design oraz równoczesna możliwość projekcji na kilkudziesięciu budynkach
 • - Realistyczne iluzje konstrukcji, destrukcji, transformacji, przeobrażeń oraz deformacji budynku pozostawiających OSZAŁAMIAJĄCE wrażenie!
 • - Sprawdzone i nagradzane TECHNIKI PROJEKCYJNE z użyciem najnowszego sprzętu zapewniającego najlepsze na rynku doznania wizualne - w rozdzielczości do 16K!
 • - Wizja lokalna, consulting, briefing, transport, montaż, demontaż, realizacja, nagłośnienie, ekipa techniczna niosąca pomoc i rozwiązująca problemy

APLIKACJE 3D NA URZĄDZENIA MOBILNE I DESKTOP

Produkujemy z wielką starannością APLIKACJE 3D oraz OPROGRAMOWANIE DESKTOP dla:

 • - BRANŻY ARCHITEKTONICZNEJ oraz prezentacje PRODUKTÓW dla branży NIERUCHOMOŚCI I MOTORYZACJI
 • - AUGMENTED REALITY AR aplikacje wizualizujące produkty w realnym środowisku 3D oraz Mixed Reality
 • - VIRTUAL REALITY VR / OCULUS / GOOGLE CARDBOARD / aplikacje produktowe
 • - KONFIGURATORY 3D - najnowsze rozwiązania sprzedażowe dla Twojego biznesu
 • - INŻYNIERIA 3D - z interaktywną mechaniką, opisami, materiałami edukacyjnymii oraz specyfikacją produktów w pełnym 3D
 • - EDUKACJA, ZABAWY oraz GRY dla dzieci - na urządzenia mobilne, desktop oraz projekcje w przestrzeni publicznej
 • - 360' immersywne projekcje wokólne (wraz z emisją nagrań 360 oraz produkcją kontentu 3D w technice 360')

OUR VIDEOS


W MediaCraft, jesteśmy dumni z dostarczania bogatych i nowatorskich wrażeń audiowizualnych, z których czerpią przyjemność tysiące ludzi. Jeżeli technologia umożliwiająca osiągnięcie najwyższych celów jeszcze nie istnieje - stworzymy ją - solidnie, na czas i wyprzedzając konkurencję. Tworzymy instalacje emisyjne i architektoniczne, wciągające historie nastawione na akcję, kontrapunkt, zaskoczenie i zachwyt.

Obecnie opracowujemy nowe metody pracy i chętnie podejmujemy się nowych wyzwań takich jak interaktywne projekty wnętrz, plenery 3D wokół budynku, publiczne instalacje na otwartej przestrzeni, zapierający dech w piersiach pokaz z okazji Twojego wydarzenia, nowy rodzaj gry mobilnej - lub coś, co nam się podoba najbardziej: PREKURSORSKI PROJEKT KTÓREGO NIKT WCZEŚNIEJ NIE ZROBIŁ!

POKAZ NA WIEŻOWCACH

Projekcja na 40 drapaczach chmur w Shenzhen, Chiny

Produkujemy specjalne pokazy emitowane równocześnie na wielu budynkach zsynchronizowanych razem
Oryginalny kontent video oraz muzyka emitowany był w synchronizacji na 40 wieżowcach plus 6 konstrukcjach LED stojących na poziomie ziemi w centrum Shenzhen. Możliwości zakomponowania obrazu na dużej przestrzeni miasta są nieskończone. Pokaz wykonany był na zamównienie Bi-City Biennale of Urbanism and Architecture Shenzhen/Hong Kong w roku 2019.

INTERAKTYWNA ŚCIANA LED

Ekran LED MULTITOUCH

Produkujemy LEDowe powierzchnie dotykowe, z możliwością łączenia w duże ściany. Ten niezawodny system działający bez opóźnień wyposażony jest w nasze autorskie oprogramowanie stworzone specjalnie dla danej ściany co gwarantuje solidność i wciągające przeżycia. Ścianę można zaprogramować na gry akcji, arcade, gry dla dzieci, wycieczki VR, aplikacje edukacyjne i wiele więcej ... Kompletny system (ekran LED, system interakcji, aplikacje, montaż, nagłośnienie, sprzęt elektroniczny) jest TERAZ W SPRZEDAŻY!

STATEK

Pokaz Światło i Dźwięk na budynku w kształcie UFO

Produkujemy wielkoformatowe imprezy typu Światło i Dźwięk z oświetleeniem zsynchronizowanym do ścieżki dźwiękowej oraz z najwyższej jakości sprzętem oświetleniowym.
Ten konkretny pokaz miał na celu stworzenie iluzji budynku zmieniającego się w UFO. Zapewniamy OBSŁUGĘ KOMPLEKSOWĄ: oryginalna fabuła świetlno-muzyczna oraz ponad 150 urządzeń oświetleniowych, ekipa techniczna, realizatorzy dźwięku i światła. W pokazie wystąpił gościnnie Pan Piotr Fronczewski - jako Sztuczna Inteligencja statku kosmicznego.

EPICKI VIDEOMAPPING NA ZABYTKU

Immersywna, abstrakcyjna i dyniamiczna historia opowiedziana na fasadzie Bazyliki w Gorlicach

W naszych pokazach to budynek jest Aktorem - a my pomagamy mu jedynie w opowiedzeniu swojej historii. Wydobywamy charakterystyczne motywy architektury i pozwalamy im przemówić! Podczas pokazu nasi widzowie zagłębiają się w abstrakcyjne wnętrze monumentalnego zabytku. PUBLICZNOŚĆ na naszych pokazach LICZONA JEST ZAWSZE W TYSIĄCACH - PRZEKONAJ SIĘ SAM! Zapewniamy pełny backline techniczny - sprzęt projekcyjny, nagłośnienie, obsługę techniczną, scenariusz, pracę animatorów 3D, kompozytorów muzyki, sound designerów, programistów.

3D MAPPING Z TANCERKĄ

Immersywny pokaz videomappingu z nowatorską choreografią taneczną

Projekcja jest generowana na żywo przez nasz autorski system interaktywny napisany specjalnie dla tego projektu. Dzięki synchronicznemu połączaniu środowiska realnego z wirtualnym, tancerz może tworzyć projekcję na żywo, powołując do życia ponadczasową poezję opartą na cytrowym scenariuszu oraz tworząc język wizualny oparty o zabawę i fantazję, która prezentuje nieskończoną wyobrażnię wyzwolonego umysłu. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

GRA VIDEO - MAPPING INTERAKTYWNY

Gra Zręcznościowa - PLATFORMÓWKA - na ścianie budynku

Nasz system działa w czasie rzeczywistym bez żadnych opóźnień, pozwalając dzieciom na granie, współzawodnictwo, rozbijanie okien budynku i jego deformację na żywo w towarzystwie realistycznych efektów specjalnych. Rozgrywka w trybie MULTIPLAYER pozwala na tworzenie rankingów. To tylko jedna z wielu gier napisanych przez nas na potrzeby projekcji wielkoformatowych. TERAZ W SPRZEDAŻY!

VIDEOMAPPING 3D

Epicki komiks wojenny w stylu MARVELA

Nasza realizacja 3D videomappingu upamiętniająca rocznicę II Wojny Światowej. Projekt przygotowany był w oparciu o nasz autorski scenariusz, kompozycję muzyczną oraz kontent 3D. Dostarczamy najwyższej klasy projektory Barco 4K, 30 000 ANSI Lumen.

Nasza projekcja transmitowana była w polskich w stacjach telewizyjnych. Pokaz prezentowany był w obecnośći Prezydenta Polski Andrzeja Dudy oraz Prezydenta Niemiec Franka-Waltera Steinmeiera.

VIDEOMAPPING W STYLU KOMIKSOWYM

Wzruszająca historia miasta Gorlice opowiedziana w technice animowanego komiksu

Ta projekcja zgromadziła tysiące ludzi i upamiętniała rocznicę walk i odbudowy miasta po I Wojnie Światowej. Projekcja produkowana była przy bliskiej współpracy z Urzędem Miasta oraz konsultantami historycznymi. Do projekcji zapewniamy pełen backline techniczny - sprzęt projekcyjny, obsługę techniczną, scenarzystów, animatorów, kompozytorów, sound designerów, rysowników.

IMMERSYWNA SALA INTERAKTYWNA 360'

Emocjonująca i wzruszająca przestrzeń stworzona przez nas w Japonii

INSIDE/OUTSIDE to nasz instrument audiowizualny przeznaczony dla każdego. Pozwala na tworzenie trójwymiarowych krajobrazów i przestrzeni dźwiękowych otaczając uczestników wirtualnym światem ze wszystkich stron. Publiczność tworzy również cyfrowy świat poprzez GEST ZŁAPANIA SIĘ ZA RĘCE! Instalacja zaprojektowana jest z myślą o wspólnym tworzeniu przestrzeni oraz integracji odwiedzających. Pełne 360 pozwala na nawigację we wszystkich kierunkach.

VIDEOMAPPING 3D - KUTNO

Kreatywna i zaskakująca historia

Oryginalne podejście do odwzorowania konstrukcji budynku, łączenie światów animacji 3D i 2D oraz technologii poklatkowej. Rezultatem jest zaskakująca historia zamieniająca budynek w ekscytujący plac zabaw. Zapewniamy pełne zaplecze techniczne - projektory, obsługa techniczna, scenarzyści, animatorzy, kompozytorzy muzyczni, realizatorzy dźwięku, programiści.

VIDEOMAPPING 3D - OPOWIEŚĆ WOJENNA

Oryginalny Scenariusz napisany dla Budynku

Oryginalne podejście do odwzorowania konstrukcji budynku, łączenie światów animacji 3D i 2D oraz technologii poklatkowej. Rezultatem jest zaskakująca historia zamieniająca budynek w ekscytujący poligon wojenny. Zapewniamy pełne zaplecze techniczne - projektory, obsługa techniczna, scenarzyści, animatorzy, kompozytorzy muzyczni, realizatorzy dźwięku, programiści.

APLIKACJE AUGMENTED REALITY

Tworzymy aplikacje 3D ukierunkowane na immersywne doświadcznia AR

Obecnie w produkcji - Gry na iOS, Android, iPad.

NASI KLIENCI


BUDUJEMY WSPÓLNE KORZYŚCI

Z sukcesem rozwijamy silne partnerstwo biznesowe z naszymi klientami od 2010 roku. Dziś nadal wracają do nas po nowe pomysły. Chętnie też rozpoczniemy nowe partnerstwo biznesowe z Tobą.ZATRUDNIAMY


MIEJSCA PRACY

Interesuje Cię współpraca z kreatywnymi ludźmi, którzy zawsze wykraczają poza to, co już znają? Skontaktuj się z nami - prześlij nam link do swojego portfolio lub CV - jeśli uznamy, że pasuje to do naszego profilu działalności - na pewno się skontaktujemy. Jesteśmy również zainteresowani współpracą zdalną.


LEAD PROGRAMMER

Mobile Application

3D / 2D ANIMATOR

Original Animation

SOFTWARE ENGINEER

Desktop Application

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU


Jesteśmy otwarci na nawiązanie nowej współpracy

Napisz do nas, porozmawiajmy

JAK OTRZYMAĆ WYCENĘ?

Jeśli potrzebujesz wyceny na nasz produkt lub usługę, podaj nam jak najwięcej szczegółów - dzięki temu będziemy mogli udzielić Ci dokładnej informacji zwrotnej.


ŻEBY ZORGANIZOWAĆ POKAZ PUBLICZNY, ZAMONTOWAĆ INSTALACJĘ Z EKRANAMI LED PROSIMY O INFO:

- data pokazu
- zdjęcia lokalizacji lub link do Google Maps
- wymiary lokalizacji oraz powierzchni projekcyjnej
- Państwa wymagania dotyczące treści audiowizualnej, wraz z referencjami graficznymi lub referencyjnymi linkami video. Jeżeli nie mają Państwo pomysłu możemy dostarczyć własny pomysł lub scenariusz do akceptu na bazie briefu.


W SPRAWIE PRODUKCJI ANIMACJI 3D LUB APLIKACJI :

- deadline publikacji
- skrypt lub storyboard jeżeli istnieje - jeżeli nie możemy przygotować własny
- Państwa wymagania dotyczące treści audiowizualnej, wraz z referencjami graficznymi lub referencyjnymi linkami video.Jeżeli nie mają Państwo pomysłu możemy dostarczyć własny pomysł lub scenariusz do akceptu na bazie briefu.DANE KONTAKTOWE